strona domowaradnisamorządywiadomoscikomentarzezdjeciakontakt 
 
 
 
 
Komentarze do innych radnych:
Skład rady (2010-2014)
 
 
 

Krzysztof Żochowski

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

radny sejmiku województwa mazowieckiego

  
  
Oglądasz stary profil! >> zobacz nowy profil! <<

W tym momencie brak komentarzy do wyświetlenia...
Bądź pierwszą osobą, która wypowie się o tym radnym!


 
 
sejmiku województwa mazowieckiego:
 
 Żochowski Krzysztof
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Antczak Henryk
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Święcicki Marcin
kw: Platforma Obywatelska

Łuczycki Andrzej
kw: Platforma Obywatelska

Augustyniak Mirosław
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Baj Mateusz
kw: Platforma Obywatelska

Bartelski Wojciech
kw: Platforma Obywatelska

Benedykciński Grzegorz
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Bornowska Katarzyna
kw: Platforma Obywatelska

Celej Leszek
kw: Platforma Obywatelska

Chrzanowski Witold
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Czekalski Paweł
kw: Platforma Obywatelska

Gawkowski Krzysztof
kw: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Gołąbek Zbigniew
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Gosiewska Małgorzata
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Kierwiński Marcin
kw: Platforma Obywatelska

Kierzkowska Urszula
kw: Platforma Obywatelska

Kołodziejski Witold
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Koc Maria
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Koczorowska Jolanta
kw: Platforma Obywatelska

Komorowski Maurycy
kw: Platforma Obywatelska

Kotlewski Stefan
kw: Platforma Obywatelska

Krawczyk Wiesława
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Krupiński Marian
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Kuźmiuk Zbigniew
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Kucharski Tomasz
kw: Platforma Obywatelska

Lanc Elżbieta
kw: Platforma Obywatelska

Marszałkiewicz Igor
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Martynowski Marek
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Obermeyer Paweł
kw: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Orliński Mirosław
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Orzełowska Janina
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Pacholczak Bożenna
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Paprocka-Ślusarska Wioletta
kw: Platforma Obywatelska

Papuga Marek
kw: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Piekarska Katarzyna
kw: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Pietruczuk Grzegorz
kw: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Przybytniak Leszek
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Pszczółkowski Benedykt
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Rakowski Ludwik
kw: Platforma Obywatelska

Rejmer Leszek
kw: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Rogg Janina
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Rudzińska-Mękal Barbara
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Ryś-Ferens Erwina
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Rybski Stanisław
kw: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Sasin Jacek
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Struzik Adam
kw: Polskie Stronnictwo Ludowe

Tchórzewski Karol
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Tomaszewska Ewa
kw: Prawo i Sprawiedliwość

Uranowska-Muszyńska Urszula
kw: Platforma Obywatelska